Головна

Мессе Берлін - це один з найбільших виставкових центрів в Німеччині, на території якого з 1822 року щорічно проходять понад 100 регіональних і міжнародних виставок і конгресів.

Будь то їжа, туризм, фрукти, логістика, побутова електроніка, авіа- і залізничний транспорт, водний спорт, яхти, сувенірна продукція - все це є в виставковому портфоліо Мессе Берлін.

Мессе Берлін пропонує відвідувачам і учасникам виставок платформу для пошуку нових і підтримки існуючих ділових контактів - де, коли і як вам зручно!

Де
Розвиток вашого бізнесу - це наша мета! Ми подбаємо про те, щоб у нас ви зустріли світових лідерів вашої галузі та розширили мережу міжнародних партнерів.
Представництва Мессе Берлін по всьому світу дбають про те, щоб відвідувачі та експоненти отримували необхідну інформацію. Оскільки виставки, організовані Мессе Берлін проходять за кордоном, це надасть вам можливість не тільки вийти на нові ринки, а й знайти нових партнерів.

В будь-який час
Використовуючи Virtual Market Place® (Віртуальна ринкова майданчик) ви можете пропонувати ваші продукти і послуги 365 днів в році, в будь-який час і незалежно від місця розташування. Для учасників виставки це означає щоденний діалог 24 години на добу, для відвідувачів - ідеальну інформаційну та комунікативну платформу.

Будь-яким доступним для вас способом
Індивідуальний підхід і кваліфікований сервіс - для нас це обов'язковий і очевидний підхід. Ви будете задоволені не тільки нашою підтримкою у всіх питаннях, а й віддачею і компетенцією наших співробітників.

Ви ще не вирішили, чи варто брати участь у виставці? Або участь у якій із виставок буде для вашого бізнесу найефективнішим? Тоді чому б не глянути на SalesPark Berlin ™, використовуючи цей інструмент, можна індивідуально підрахувати прибуток від участі у виставці.

Якщо ви організатор виставки і шукайте підходяще місце для конференції, яка буде супроводжувати вашу виставку або участь? Ми подбаємо про ваш запиті.

Компанія «Новий стандарт» - українське представництво Мессе Берлін, завжди готова надати вам підтримку. Ви можете безпосередньо звертатися до нас з питаннями і побажаннями.

  • Як придбати квитки або подати заявку для участі у виставці?
  • Як дістатися до виставкового центру Мессе Берлін?
  • Скільки коштує організувати стенд?

Ми знаємо відповіді на ці та багато інших питань, і готові з Вами поділитися.

Дозвольте надихнути Вас. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами.

2012 © Messe-Berlin.com.ua